DYE-VL PRO Special Edition

Jesteśmy czwartą Klinika w Polsce i jedyną na północy Polski posiadającą tak zaawansowany laser medyczny.

Głowica DYE-VL PRO należy do limitowanej edycji Alma Harmony XL PRO. Osiąga spektakularne efekty w leczeniu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych oraz fotoodmładzaniu. Jesteśmy czwartą Klinika w Polsce i jedyną na północy Polski posiadającą tak zaawansowany laser medyczny.

Wysoka skuteczność i szerokie zastosowanie przy równoczesnym bezpieczeństwie i komforcie zabiegu sprawiły, że DYE-VL PRO szybko podbił serca naszych Pacjentów. Niewielka plamka zabiegowa 1cm2 pozwoliła osiągnąć niespotykaną dotąd w IPL-ach precyzję i skuteczność. Za wyjątkowy komfort zabiegu odpowiada zaawansowany aplikator chłodzący, który nawet przy maksymalnej mocy procedury, skutecznie niweluje nieprzyjemne doznania. Dzięki wysokiemu powinowactwu do melaniny doskonale radzi sobie z likwidacją zmian pigmentacyjnych, natomiast za sprawą oddziaływania na hemoglobinę zamyka naczynka oraz leczy rumień i trądzik różowaty.

Wyrównanie i poprawa kolorytu skóry oraz redukcja problemów naczyniowych to nie jedyne efekty Dye-VL PRO. Podczas zabiegu następuje też obkurczenie włókien kolagenowych, co skutkuje poprawą elastyczności i gładkości skóry. Procedura nie powoduje uszkodzenia naskórka, dlatego powrót do codziennych aktywności możliwy jest niemal od razu. Działanie DYE-VL PRO jest selektywne, co oznacza bezpieczeństwo tkanek sąsiadujących.  Decydując się na zabieg, wybierasz nowoczesną technologię światowej klasy, która uwolni Cię od przebarwień na twarzy, popękanych naczynek, trądziku różowatego czy utraty elastyczności.

Co daje zabieg Dym-VL:

  • Wysoka precyzja zapewnia bezpieczeństwo zabiegu,
  • Dzięki mniejszej plamce zabiegowej procedura laserowa jest niezwykle dokładna.
  • Zminimalizowane odczucia bólowe za sprawą aplikatora chłodzącego oraz małej plamce, 
  • DYE-VL Pro to najnowsze urządzenie Alma Lasers ze specjalnej edycji limitowanej dostępnej tylko w najlepszych klinikach na świecie.

Likwidacja zmian naczyniowych:

Zmiany naczyniowe wywołane są wieloma czynnikami m.in. zaburzeniami funkcjonowania układu krwionośnego. Energia kumuluje się w uszkodzonym naczyniu krwionośnym i dochodzi do jego termicznego uszkodzenia. W następstwie czego zostaje ono usunięte z organizmu.

Rozszerzone naczynka krwionośne stanowią częsty problem dotykający zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pojawiają się one zazwyczaj na twarzy, szyi czy dekolcie. Na ich powstawanie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje. W przypadku kobiet problem ten najczęściej wywołują estrogeny (czynnik hormonalny) wpływające na pracę mięśni naczyń włosowatych. Najpierw występuje rumień, który nasila się pod wpływem emocji, a następnie pojawiają się drobne, rozszerzone naczynka, co prowadzi do powstania niekorzystnego efektu estetycznego. Nie jest to defekt dot

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!