ENDERMOLOGIA MEDYCZNA

Poznaj przepis na piękną skórę!

Badanie skóry wykonywane jest za pomocą nowoczesnego aparatu Aramo SG wyposażonego m.in. w kamerę z obiektywem, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar zanieczyszczeń na skórze, wilgotności, natłuszczenia, gładkości i elastyczności skóry oraz ilości przebarwień i zmarszczek. Wyniki badania od razu są widoczne na ekranie.

Po diagnozie skóry zaproponujemy dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb program zabiegów profesjonalnych oraz pielęgnacji domowej.

LPG lipomassage ciało:

Ciężkie nogi i opuchnięcia są zmorą wielu kobiet w ciąży, szczególnie w jej drugiej połowie. Dlatego warto wybrać się na:

Zabieg lekkie nogi

Prowadzi do wzrostu cyrkulacji krwi i limfy, co powoduję ustąpienie uczucia ciężkich, obolałych nóg. Zabiegi można wykonywać co drugi dzień w szczególności po piątym miesiącu ciąży. Zabieg trwa do 30 minut.

Likwidacja obrzęków

Stosowana jest głowica terapeutyczna przeznaczona min. w przypadku obrzęków. Posiada 3 poziomy umożliwiające bardzo precyzyjne chwytanie skóry i tkanki podskórnej (głęboko lub powierzchniowo).

LPG endermolift na twarz:

LPG endermolift wzmacnia skórę przez mechaniczną stymulację fibroblastów, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny dzięki czemu uzyskujemy piękny owal twarzy. Endermolift® powoduje wzrost kwasu hialuronowego aż o 80% oraz elastyny o 46%.generuje mikro-uderzenia oddziałujące na powierzchnię skóry, które stymulują komórki młodości i reaktywują naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Zabieg odprężający, idealny dla przyszłych mam potrzebujących chwili dla siebie:

  • podkreśla owal twarzy,
  • rozświetla cerę,
  • wypełnia linie i zmarszczki od wewnątrz,
  • działa relaksująco,
  • zabieg trwa od 20 do 40 minut