metamorfozy

ODCINEK 1

W pierwszym odcinku programu „Strefa dobrego stylu” poznamy kobietę, która od lat walczy z trądzikiem i bliznami. Dla Pani Aleksandry jest to największy kompleks, pragnie pięknej twarzy bez blizn i wgłębień.

ODCINEK 2

Kolejną bohaterką programu jest Pani Anna. Jej największym marzeniem jest pozbycie się obwisłej skóry na brzuchu, która powstała po ciążach. Czy Klinice uda się wzbudzić w kobiecie poczucie piękna? Przekonajcie się, zapraszamy!

ODCINEK 3

recepcja5

MOŻE TY?
ZAPRASZAMY!

Czas na…
METAMORFOZĘ!

 
Czy jest ktoś kto nie marzy aby wyglądać inaczej, lepiej, młodziej… Przemian pragną  kobiety i mężczyźni. Powodów do ich realizacji  każdy z nas znajdzie wiele, tyle samo ile mamy marzeń. Przeobrażenia mają pozytywny wpływ na: postrzeganie siebie i świata, sposób myślenia, wzmocnienie poczucia własnej wartości. Stajemy się odważniejsi, bardziej otwarci , czujemy się lepiej w swoim ciele, bo wyglądamy lepiej.

W naszym programie będziesz mógł opowiedzieć jak to się stało, ile wysiłku Cię to kosztowało i dlaczego było warto. Zachęć innych i pokaż, że nie ma rzeczy niemożliwych w walce o piękny i zdrowy wygląd! 

Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś zostać bohaterem cyklu.

Pokaż nam swoją historię!

Zgłoszenie o tytule „Strefa dobrego Stylu” powinno zawierać:

  • opis osoby zgłaszającej się
(wiek, zawód, miasto, numer telefonu, wzrost, waga, opis problemu 
-
  • zdjęcia 
-
  • kilka zdań o tym, dlaczego to właśnie Twoja historia powinna pojawić się w „Strefa dobrego Stylu


Każda z Waszych historii to dowód na to, że jeśli się czegoś bardzo chce, to ciężko pracując się to osiągnie.

Na casting zaproszeni zostaną uczestnicy wybrani na podstawie zdjęć i odpowiedzi.

Żeby zakwalifikować się do castingu wystarczy wysłać emaila na adres klinika@dermaart.pl z dopiskiem – strefa dobrego stylu.