NIMUE - ZABIEGI PIELeGNACYJNE

NOWY WYMIAR DERMOKOSMECEUTYCZNEJ TERAPII ZDROWEJ SKÓRY

Nimue jest szczególnie doceniane za koncepcję nowoczesnej klasyfikacji skóry:

 • Skóra z Cechami Uszkodzenia,
 • Hyperpigmentacyjna,
 • Problematyczna,
 • Interaktywna.

Unikalna filozofia Nimue opiera się na czterech fundamentalnych zasadach terapii: odmłodzenia, odbudowy, antyoksydacji, ochrony przed słońcem. Jako marka oryginalna i wyznaczająca trendy w swojej dziedzinie, Nimue nieustannie prowadzi badania i rozwija się, aby jeszcze skuteczniej sprostać wyzwaniom swoich klientów na całym świecie, korzystając z wiedzy naukowej oraz opierając się na wyjątkowej filozofii i innowacyjnych koncepcjach.

Nimue to nowa generacja dermokosmeceutyków, których aktywne działanie jest podobne do skuteczności preparatów farmaceutycznych. Produkty Nimue Skin Technology potrafią wpływać na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry, przez co staje się ona zdrowsza, funkcjonuje optymalnie, a rezultaty terapii są widoczne i długotrwałe.

Nimue wykorzystuje najbardziej efektywne, naukowo przebadane składniki, które pochodzą ze źródeł zarówno naturalnych, jak i biotechnologicznych. Do skutecznej poprawy zdrowia i kondycji skóry wykorzystywane są efekty synergii innowacyjnych komponentów i systemów transportu przez warstwy skóry.

Historia dermokosmeceutyków Nimue rozpoczęła się w roku 1994, kiedy po wielu latach badań i doświadczeń międzynarodowy zespół naukowców opracował pierwsze produkty mające zastosowanie w medycynie do leczenia skóry przed i po zabiegach operacyjnych. Od tego czasu Nimue przeszło wielką ewolucję.
Dziś rozponawalne jest przede wszystkim poprzez innowacyjne formulacje, nowatorskie technologie, efektywne kombinacje unikalnych, oryginalnych składników i naukowo potwierdzonych systemach transportu w głębokie warstwy skóry.
Wprowadzenie kombinacji alfa-hydroksykwasów w unikalnych koncentracjach, połączeniach i mocy, a także stosowanie witaminy A i antyoksydantów, takich jak kwas alfa liponowy oraz estry witamin C i E – uważane jest za jeden z najbardziej znaczących przełomów w zaawansowanym leczeniu skóry. Składniki pomocnicze, takie jak:

 • filtry UV,
 • kwas L-askorbinowy,
 • enzymy,
 • inhibitory pigmentowe,
 • peptydy i składniki phytoceutyczne – takie jak białko sojowe i ryżowe,
 • wyciąg z Kigelia Africana,
 • mieszaniny olejków eterycznych,
 • działają w synergii, aby usunąć uszkodzenia, ulepszyć i odnowić skórę w najgłębszych jej warstwach.

Jako ekspert przemysłu kosmetycznego Nimue jest znane z rozumienia potrzeb skóry i edukacji, umiejętności zmiany jej fizjologii oraz skutecznego leczenia różnych jej schorzeń.

Dermokosmeceutyki Nimue dostarczają do skóry składniki odżywcze o najwyższej jakości podobnej farmaceutykom, najnowsze przeciwutleniacze, najwyższej jakości phytoceutyki, peptydy i inne zaawansowane aktywne składniki.
Kombinacje i koncentracje aktywnych składników są optymalnie dobrane, stężenia i moc idealnie dopasowana do kondycji skóry, aby skutecznie docierać w wybrane, głębokie struktury skóry. Taki rodzaj terapii celowanej aktywnie poprawia zdrowie i wygląd skóry.