RESURFACING SKÓRY VOLUDERM LEGEND

NOWOŚĆ!!
POLLOGEN LEGEND ™
Już w naszej Klinice!

ULTRA NOWOCZESNY SYSTEM POLLOGEN LEGEND jest jedynym urządzeniem na rynku, który działa aż na czterech poziomach ludzkiej tkanki: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej i mięśniach.

Pollogen LEGEND™ to najbardziej zaawansowany system zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Łączy wiodące technologie – Voluderm™ Hybrid Energy (HE), TriPollar® Dynamic Muscle (DMA) oraz TriFractional – zapewniając skuteczne ujędrnianie, modelowanie i resurfacing twarzy i ciała. Zabiegi są praktycznie bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji. Pacjentki mogą powrócić do codziennych zajęć bezpośrednio po nich.

Kompletna pielęgnacja twarzy i ciała:

  • ujędrnianie skóry,
  • modelowanie twarzy,
  • redukcja zmarszczek,
  • ujędrnianie skóry,
  • modelowanie i konturowanie ciała,
  • redukcja cellulitu,
  • redukcja cieni i worków pod oczami,
  • redukcja zmarszczek i blizn.

Leczenie za pomocą urządzenia Pollogen LEGEND jest skuteczne i jak najbardziej komfortowe dla pacjenta. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry oraz fototypów , a zabiegi mogą być wykonywane w bardzo krótkim odstępie czasowym.

Zabieg przy użyciu Pollogen Legend jest bardzo przyjemny oraz bezbolesny więc nie powinien wywoływać uczucia dyskomfortu. Po zabiegu pozostaje lekkie zaczerwienienie i uczucie ciepła, które może utrzymywać się do kilku godzin.

Co wyróżnia POLLOGEN LEGEND ?

Zaletą Pollogen Legend jest to, że zawiera on połączenie dwóch sprzętów, dzięki czemu sprzęt jest kompaktowy i poręczny. Maximus & Surgen są to dwie osobne aparatury z dwiema różnie zaawansowanymi technologiami. Pollogen Legend w połączeniu najnowszych technologii VoluDerm Hybrid Energy, TriLipo DMA, Tripolar RF, daje widoczne rezultaty po pierwszym zabiegu oraz długo utrzymujący się efekt . Sprzęt ten jest klinicznie przetestowany , nadaje się do wszystkich rodzajów skóry . Pollogen Legend jest nowszą wersją Maximus’a wyposażoną w dodatkową głowicę , dzięki której efekt pięknej i odmłodzonej skóry jest szybszy , trwalszy i widoczny już po pierwszym zabiegu . Zabieg wykonywany przy użyciu głowicy VoluDerm Hybrid Energy z wykorzystaniem prądu galwanicznego jest bezbolesny i bardzo efektywny.