lycon depilacja woskiem

 

 

 

 

LYCON to australijska marka ekskluzywnych wosków do depilacji, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień.

Depilacja Lycon jest delikatniejszą metodą usuwania owłosienia od wosku miękkiego. Największą różnicą pomiędzy tymi dwoma metodami jest fakt, że wosk Lycon nakłada się na skórę nasmarowaną oliwką. Czynność ta zmniejsza ryzyko przyklejenia się wosku do skóry, co może wywołać w konsekwencji nieprzyjemne ciągnięcie skóry. Ponadto, oliwka używana podczas depilacji wzbogacona jest o cenne składniki odżywcze, które dodatkowo pielęgnują skórę.

Nie bez powodu australijski wosk Lycon jest popularny na całym świecie. Dlaczego? Bo jest jedyny w swoim rodzaju. Usuwa najwięcej włosków, a zabieg jest bezbolesny. Depilacja woskiem jest lepsza od golenia, ponieważ efekt gładkich nóg pozostaje na dłużej. Włos usuwamy wraz z cebulką, odrasta on dopiero po 3-8 tygodniach. Woskiem depilujemy zarówno delikatne miejsca ciała (u kobiet depilacja intymna – brazilian, u mężczyzn depilacja intymna – boyzilian), twarz (u kobiet – okolice brwi, wąsik, owłosienie twarzy, u mężczyzn – linię zarostu, brwi, nos, uszy), jak i duże powierzchnie ciała tkj. ręce i nogi (łydki i uda), pachy, plecy, brzuch.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Kiedy depilujemy wrażliwe okolice ciała po oczyszczeniu skóry Lycotane, nakładamy oliwkę Pre-waxing Oil, która zabezpiecza naskórek, a następnie aplikujem jeden z naszych kolorowych wosków specjalną, drewnianą szpatułką. 

Woski nakłada się na skórę wraz ze wzrostem włosa lub pod włos (w zależności od rodzaju wosku). Pod włos nakładamy woski twarde Hot Wax, które świetnie sprawdzają się podczas depilacji krótkich, jednomilimetrowych, twardych włosków. Technika ta jest niezastąpiona podczas depilacji brazylijskiej – nawet te najkrótsze włosy można usunąć wraz z cebulką.

Po depilacji woskiem nie należy planować zabiegów z udziałem wysokiej temperatury, jak na przykład sauna, gorąca kąpiel, solarium. Do momentu zniknięcia zaczerwienienia nie poleca się także wizyt na basenie oraz ćwiczeń gimnastycznych.

 

EFEKTY:

Skóra po zabiegu jest wyjątkowo gładką bez zbędnego owłosienia i podrażnień. Włosy wyrwane są z cebulkami, co skutkuje ich osłabieniem i wolniejszym odrastaniem.

 

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!