NASZ ZESPÓŁ

Kamila Łabiak

właścicielka kliniki

Koordynuje pracę zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki.

Jej doświadczenie w branży sięga 2010 roku a obejmuje kompetencje z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. Dyplomowany kosmetolog, ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła również prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® – licencję firmy Long Time Liner.

Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów z zakresu antyaging. Stara się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Jak zapewnia, doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz umożliwiło świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

Anna Szymaniak-Osipowicz

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej VI oddziału Ortopedii oraz SOR Specjalistycznego Szpitala i. Prof. Sokołowskiego Szczecin- Zdunowo.Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging.

Członek AO Trauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz PTMŚ iW.

Swoje kwalifikacje z ortopedii oraz medycyny estetycznej doskonali na licznych krajowych i zagranicznych kursach.
Prelegent na licznych krajowych konferencjach naukowych oraz sympozjach.

Twórca standardów podawania fibryny bogatopłytkowej w schorzeniach narządu ruchu.

Wykładowca studiów podyplomowych WSPIA w Poznaniu.
Szkoleniowiec z autologicznych technik regeneracyjnych w zakresie ortopedii oraz medycyny estetycznej.

W ortopedii jak i medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych z wykorzystaniem osocza ,fibryny bogatopłytkowej a także komórek macierzystych.
Najważniejsze publikacje i badania naukowe:

„Porównanie skuteczności fibryny bogatopłytkowej vs kortykosteroidoterapii w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych.

„Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w leczeniu zmian zwyrodnieniowych łąkotki przyśrodkowej oraz chondromalacji III stopnia stawu kolanowego”

„Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w leczeniu starzenia się skóry grzbietów dłoni”

„ Procedury postępowania w czasie pandemii w gabinecie med. Estetycznej” konsultacja medyczna i redakcja

Każdy człowiek jest inny. Stąd też zawsze indywidualnie analizuje problem dążąc do uzyskania naturalnego efektu bez zbędnego przerysowania by w subtelny sposób odbudować to, co zabiera nam czas. Ze swojej strony gwarantuję bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych przez nią zabiegów.

Hubert Bogacki

lekarz medycyny estetycznej

Dr Huber Bogacki – Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowych Studiów o kierunku Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. 

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej w Polsce i za granicą.

W swojej codziennej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjenta oraz dba także, aby zabiegi estetyczne dawały naturalny wygląd. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb, starając się dobierać najlepsze zabiegi i techniki dla danego problemu. 

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Regeneracyjnej. Udziela wykładów na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Michalina Bastek

kosmetolog/trycholog

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetologa i trychologa, które nabywała pracując w gabinetach trychologicznych, medycyny estetycznej oraz ośrodkach spa i welness.

W klinice Kamili Łabiak zajmuje się wykonywaniem zarówno wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy i głowy, jak i zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i urządzeń. Holistycznie i z wielką empatią podchodzi do każdego klienta.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Swoją pasję do kosmetologii oraz trychologii rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Paulina Dublinowska

recepcjonistka

Paulina w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii odpowiada za administracyjną obsługę recepcji i budowanie trwałych relacji z pacjentami. Kompletuje i koordynuje dokumentację, która jest niezbędna do przeprowadzenia zabiegu.

Szeroka wiedza na temat pielęgnacji jak i zdobyte doświadczenie w obsłudze klienta pozwalają jej bardzo dobrze zrozumieć jego potrzeby i pokierować w odpowiednie ręce jednego z naszych specjalistów.

Jej naturalny uśmiech i ciepła osobowość, wpływają na dobre samopoczucie pacjentów odwiedzających Klinikę Łabiak. Realizuje zaplanowane działania z wielkim zaangażowaniem, profesjonalnie oraz bardzo sumiennie. Indywidualne podejście oraz troska o komfort zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. Zawsze chętna do pomocy.