NASZ ZESPÓŁ

Kamila Łabiak

właścicielka kliniki

Koordynuje pracę zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki.

Jej doświadczenie w branży sięga 2010 roku a obejmuje kompetencje z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. 

Dyplomowany kosmetolog, ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła również prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® – licencję firmy Long Time Liner.

Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów z zakresu antyaging.  Stara się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn, trądziku różowatego  oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Jak zapewnia, doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz umożliwiło świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

Anna Szymaniak-Osipowicz

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej VI oddziału Ortopedii oraz SOR Specjalistycznego Szpitala i. Prof. Sokołowskiego Szczecin- Zdunowo.Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging.

Członek AO Trauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz PTMŚ iW.

Swoje kwalifikacje z ortopedii oraz medycyny estetycznej doskonali na licznych krajowych i zagranicznych kursach.
Prelegent na licznych krajowych konferencjach naukowych oraz sympozjach.

Twórca standardów podawania fibryny bogatopłytkowej w schorzeniach narządu ruchu.

Wykładowca studiów podyplomowych WSPIA w Poznaniu.
Szkoleniowiec z autologicznych technik regeneracyjnych w zakresie ortopedii oraz medycyny estetycznej.

W ortopedii jak i medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych z wykorzystaniem osocza ,fibryny bogatopłytkowej a także komórek macierzystych.
Najważniejsze publikacje i badania naukowe:

„Porównanie skuteczności fibryny bogatopłytkowej vs kortykosteroidoterapii w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych.

„Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w leczeniu zmian zwyrodnieniowych łąkotki przyśrodkowej oraz chondromalacji III stopnia stawu kolanowego”

„Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w leczeniu starzenia się skóry grzbietów dłoni”

„ Procedury postępowania w czasie pandemii w gabinecie med. Estetycznej” konsultacja medyczna i redakcja

Każdy człowiek jest inny. Stąd też zawsze indywidualnie analizuje problem dążąc do uzyskania naturalnego efektu bez zbędnego przerysowania by w subtelny sposób odbudować to, co zabiera nam czas. Ze swojej strony gwarantuję bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych przez nią zabiegów.

Gabriela Wiercioch

kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie. Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia. Swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobywa w Klinice Łabiak, gdzie zajmuje się zabiegami zarówno na twarz jak i na ciało.

 

Obecnie specjalistka z zabiegów mających na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia: endermologia LPG, karboksyterapia, Ellisys PIus.

 

Ceniona za profesjonalizm i holistyczne podejście do pacjenta. Pełna energii i kreatywna, stale podnosi swoje kompetencje i rozwija zdobyte już umiejętności. 

 

Dominika Zimnicka

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia. Swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobywa w Klinice Łabiak, gdzie odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem ale również zajmuje się zabiegami zarówno na twarz jak i ciało.

Obecnie wykonuje zabiegi oczyszczające, poprawiające koloryt skóry min. Aquapure, geneo, oxybrazja czy infuzja tlenowa, ale również zabiegi mające na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia : endermologia LPG, karboksyterapia.

Ceniona za profesjonalizm i holistyczne podejście do pacjenta. Pełna energii i kreatywna, stale podnosi swoje kompetencje i rozwija zdobyte już umiejętności.

W Klinice uważana jest za dobrego ducha motywacji – zawsze znajduje energię i pozytywne słowa, którymi zachęca współpracowników do jeszcze lepszej pracy.

Małgorzata Klimek

mgr kosmetolog

Jest absolwentką studiów magisterskich wydziału Nauk o Zdrowiu, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, na kierunku kosmetologia. 

W klinice Kamili Łabiak zajmuje się wykonywaniem zarówno wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy wykorzystaniem nowoczesnych technologii i urządzeń. Wykonuje zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało. Takie jak endermologia LPG, karboksyterapia.

W pracy do każdej osoby podchodzi indywidualnie, uważa że nie ma dwóch takich samych przypadków, a umiejętność słuchania oraz holistyczne podejście do pacjenta gwarantuje nasz wspólny sukces. 

Uwielbia pracę z ludźmi, bez trudu rozpoznaje potrzeby i oczekiwania Pacjentów oraz potrafi w profesjonalny sposób doradzić Pacjentowi najlepszy zabieg.Norbert Paszkowski

fizjoterapeuta

Absolwent  akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu – filia Gorzów Wielkopolski. Ukończył studia wyższe na kierunku Fizjoterapia. 

Swoje pierwsze doświadczenie zdobył w kadrze narodowej paralekkiejatletyki. Uczestnik takich imprez sportowych jak Igrzyska paraolimpijskie Tokio 2020, czy mistrzostwa świata w Paryżu w paralekkiejatletyce w 2023 roku. Obecnie studiuje podyplomowo na kierunku Osteopatia na Akademii Osteopatii w Gdańsku. 

Specjalista oraz pasjonat pracy manualnej z pacjentem. Leczy urazy, kontuzje, bóle, czy zwiększone napięcia w obrębie tkanek miękkich jak i stawów. Wykonuje wiele rodzajów masaży, na przykład takie jak: klasyczny, sportowy, leczniczy, limfatyczny, gorącymi kamieniami, tkanek głębokich, powięziowy, funkcjonalny, gorącą czekoladą, czy świecą. Przeprowadza igłowanie suche, które często jest elementem uzupełniającym terapię manualną albo samą w sobie metodą terapeutyczną. Aplikuje plastry kinesiotaping. 

Chętnie udzieli wskazówek dotyczących zdrowia i zdrowego funkcjonowania na co dzień. Uważa, że praca z ciałem pacjenta, to sztuka, a każde ciało jest wyjątkowe i dzięki temu podchodzi, do każdego człowieka indywidualnie, rozumiejąc jego potrzeby. Pełen empatii oraz zaangażowania, co jeszcze bardziej pozwala mu pomagać drugiej osobie z dbałością o jak najlepszy rezultat terapii. Do pracy podchodzi profesjonalnie i z niezwykłą dbałością, a praca w zespole daje mu wiele energii i satysfakcji.

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!