NASZ ZESPÓŁ

Kamila Łabiak

właścicielka kliniki

Koordynuje pracę zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki.

Jej doświadczenie w branży sięga 2010 roku a obejmuje kompetencje z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. Dyplomowany kosmetolog, ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła również prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® – licencję firmy Long Time Liner.

Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów z zakresu antyaging. Stara się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Jak zapewnia, doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz umożliwiło świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

Anna Szymaniak-Osipowicz

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej VI oddziału Ortopedii oraz SOR Specjalistycznego Szpitala i. Prof. Sokołowskiego Szczecin- Zdunowo.Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging.

Członek AO Trauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz PTMŚ iW.

Swoje kwalifikacje z ortopedii oraz medycyny estetycznej doskonali na licznych krajowych i zagranicznych kursach.
Prelegent na licznych krajowych konferencjach naukowych oraz sympozjach.

Twórca standardów podawania fibryny bogatopłytkowej w schorzeniach narządu ruchu.

Wykładowca studiów podyplomowych WSPIA w Poznaniu.
Szkoleniowiec z autologicznych technik regeneracyjnych w zakresie ortopedii oraz medycyny estetycznej.

W ortopedii jak i medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych z wykorzystaniem osocza ,fibryny bogatopłytkowej a także komórek macierzystych.
Najważniejsze publikacje i badania naukowe:

„Porównanie skuteczności fibryny bogatopłytkowej vs kortykosteroidoterapii w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych.

„Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w leczeniu zmian zwyrodnieniowych łąkotki przyśrodkowej oraz chondromalacji III stopnia stawu kolanowego”

„Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w leczeniu starzenia się skóry grzbietów dłoni”

„ Procedury postępowania w czasie pandemii w gabinecie med. Estetycznej” konsultacja medyczna i redakcja

Każdy człowiek jest inny. Stąd też zawsze indywidualnie analizuje problem dążąc do uzyskania naturalnego efektu bez zbędnego przerysowania by w subtelny sposób odbudować to, co zabiera nam czas. Ze swojej strony gwarantuję bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych przez nią zabiegów.

Małgorzata Klimek

mgr kosmetolog

Jest absolwentką studiów magisterskich wydziału Nauk o Zdrowiu, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, na kierunku kosmetologia. 

 

W klinice Kamili Łabiak zajmuje się wykonywaniem zarówno wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy wykorzystaniem nowoczesnych technologii i urządzeń. Wykonuje zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało. Takie jak endermologia LPG, karboksyterapia.

 

W pracy do każdej osoby podchodzi indywidualnie, uważa że nie ma dwóch takich samych przypadków, a umiejętność słuchania oraz holistyczne podejście do pacjenta gwarantuje nasz wspólny sukces. 

 

Uwielbia pracę z ludźmi, bez trudu rozpoznaje potrzeby i oczekiwania Pacjentów oraz potrafi w profesjonalny sposób doradzić Pacjentowi najlepszy zabieg.

Gabriela Wiercioch

kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie. Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia. Swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobywa w Klinice Łabiak, gdzie zajmuje się zabiegami zarówno na twarz jak i na ciało.

 

Obecnie specjalistka z zabiegów mających na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia: endermologia LPG, karboksyterapia, Ellisys PIus.

 

Ceniona za profesjonalizm i holistyczne podejście do pacjenta. Pełna energii i kreatywna, stale podnosi swoje kompetencje i rozwija zdobyte już umiejętności.