AQUAPURE - INTELIGENTNY SYSTEM PIELeGNACJI SKÓRY

Wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zabiegu? Tak, to możliwe. Zabieg AQUAPURE łączy w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry, odżywiania i odmładzania. Jest to nieinwazyjny zabieg – hydropeeling próżniowy z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Jednocześnie w trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar sebum, zanieczyszczenia skóry i martwy naskórek.

Zabieg AQUAPURE polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

Jest to zabieg bezbolesny, nieinwazyjny i komfortowy. Polecany również jako sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego, ponieważ zabiegowi nie towarzyszy okres rekonwalescencji.  Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut. Różnice w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się oczyszczona, wygładzona i promienna. Aby poprawić wygląd cery trądzikowej lub drobnych zmarszczek i przebarwień, zaleca się przeprowadzenie serii 6-8 zabiegów (1-2 zabiegi w tygodniu).

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU I OBSZAR DZIAŁANIA:

  • skóra zanieczyszczona, łojotoków z rozszerzonymi porami

  • skóra dojrzała, niedotleniona,z brakiem napięcia i elastyczności

  • powierzchniowa pigmentacja

  • zmiany potrądzikowe i hiperkeratoza (nadmierne rogowacenienaskórka)

  • wrastające włosy (zapalenia mieszka włosowego)

  • przygotowanie do bardziej radykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

 

Zabieg może być wykonywany w przypadku wszystkich typów skóry, nawet najbardziej wrażliwych i delikatnych.

 

W ofercie mamy dwie wersje do wyboru :

  • Aquapure wersja podstawowa – składa się z oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Końcowym etapem zabiegu jest chłodzenie lub ogrzewanie

 

  • Aquapure wersja rozszerzona – w skład wersji rozszerzonej wchodzi wersja podstawowa oraz masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

AQUASOLUTION KROK PO KROKU

KROK 1 PEEL+

Usuwa martwe komórki naskórka i inne niedoskonałości. Pozwala utrzymać czystość i gładkość naskórka.

KROK 2 SEBO

Usuwa nadmiar łoju oraz martwe komórki naskórka. Pozbywa się nadmiaru sebum i innych niedoskonałości, jednocześnie utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry.

KROK 3 REJUVE

Dostarcza składników bogatych w antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę.

KROK 4 ELEKTROPORACJA

Dla lepszego wchłaniania składników odżywczych. Dostarcza efektywną i bezpośrednią drogę do wewnętrznych warstw skóry dzięki „transdermalmotion”.

KROK 5 MIKROPRĄD

Dla lepszego napięcia skóry oraz wyszczuplenia twarzy. Działając prądem o niskim natężeniu, pobudzamy regenerację elastyny i kolagenu.

KROK 6 SCHŁADZANIE/ OGRZEWANIE

Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Zmniejsza nadwrażliwość skóry dzięki poprawie ukrwienia.

 

 

OCZYSZCZAJĄC SKÓRĘ – ZACHOWAJ MŁODOŚĆ!

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!