DR CYJ - PIERWSZA NA ŚWIECIE PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW

 

Spektakularne efekty już po 2 miesiącach!
Tylko 4 sesje co 2 tygodnie! Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów.

Terapia przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem łysienia, niezależnie od rodzaju i powodu kłopotów. Zabieg pomaga osobom, które cierpią z powodu nadmiernej utraty włosów spowodowanej stresem, niewłaściwą dietą, złą pielęgnacją, czy zaburzeniami hormonalnymi. Mezoterapia dr Cyj przyspiesza porost włosów, wzmacnia je i wspiera w walce z łysieniem.

Zabieg na włosy Dr Cyj to mezoterapia stosowana na skórę głowy będąca unikalnym programem terapii włosów wykorzystujący preparat peptydowy, który wspomaga odrost włosów, ale także zatrzymuje proces ich wypadania. Skład preparatu to siedem zróżnicowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym. Działanie preparatu polega na poprawie mikrokrążenia skóry głowy oraz odżywieniu mieszków włosowych, ale także stymulowaniu komórek do namnażania oraz hamowania niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.

Prace nad innowacyjnym składem preparatu trwały niemal 10 lat i zaowocowały powstaniem innowacyjnej metody “Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Niepowtarzalna formuła i technologia sprawiają, że już minimalna dawka skoncentrowanego preparatu utrzymuje się w skórze jeszcze przez dwa tygodnie od zabiegu, powodując stopniowe, powolne uwalnianie i działanie składników aktywnych.

 

MOCNE STRONY ZABIEGU

 • Koktajl do mezoterapii na skórę głowy Dr Cyj powstał z połączenia kwasu hialuronowego oraz siedmiu zróżnicowanych peptydów.

 • Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

 • Mezoterapia wykonywana jest bez znieczulenia.

 • Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut.

 • Krótka kuracja, trwająca około 2 miesiące.

 • Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony Pacjenta.

 • Brak skutków ubocznych.

 • Efekty mezoterapii widoczne są już po pierwszym zabiegu, pojawiają się stopniowo i utrzymują rok.

 

 

JAK DZIAŁA ZABIEG ?

 

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, oceniany problem i prognozowane rezultaty. Zabieg nie wymaga także podania znieczulenia. Zabieg polega na wykonaniu serii nakłuć skóry głowy i podaniu preparatu w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Lekarz podaje niewielkie ilości skoncentrowanego preparatu. Zabieg trwa 30 minut. Bardzo małe dawki peptydów wywołują pożądane zmiany w komórkach. Po wniknięciu w skórę naśladują naturalne, obecne w organizmie, substancje oddziałujące na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosa. Zabieg pomaga pobudzać mikrokrążenie, odżywia skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe, przyspiesza porost włosów, pielęgnuje skórę głowy. Przez dwa tygodnie po zabiegu składniki lecznicze nadal są uwalniane i spełniają swą funkcję pobudzania komórek do regeneracji.

 

Zabieg hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie genów i DNA. Pobudzony zostaje wzrost włosów, zwłaszcza w fazie anagenu.

Zostaje zahamowane wypadanie włosów, a także przyspieszony ich wzrost. Poprawia się ukrwienie skóry głowy i krążenie. Mieszki włosowe zostają zrewitalizowane, a włosy – pogrubione i zagęszczone.

 

WSKAZANIA :

 • Nadmierną utratę włosów, łysienie różnego pochodzenia.

 • Cienkie, przerzedzone włosy.

 • Powolny, zahamowany wzrost włosa.

PRZECIWWSKAZANIA : 

 • Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby nowotworowe, stany zapalne i otwarte rany w okolicy owłosionej skóry głowy, niewyrównana cukrzyca oraz choroby autoimmunologiczne.

 • Zabiegu nie wykonuje się u kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także osób poniżej 18-tego roku życia i uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu.

 • Z zabiegu wyklucza choroba wsierdzia, choroby reumatyczne, a także terapia sterydami i lekami immunosupresyjnymi.

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!