HIFU2 BTL HIPRO-V NIEINWAZYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

HIFU2 BTL HIPRO-V
nieinwazyjny lifting twarzy i ciała
najnowocześniejsze urządzenie, najgłębszy lifting niechirurgiczny.
Zabieg całoroczny, wykonywany także w okresie silnego nasłonecznienia.
Skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości robią furorę wśród pacjentów, ponieważ ujędrniają i napinają nie tylko skórę, lecz także tkanki podskórne. Dzięki urządzeniu
BTL HIPRO-V oraz technologii HIFU2 medycyna estetyczna pozyskała nieinwazyjną alternatywę dla skalpela, pozwalającą uniknąć ryzyka operacji i związanej z nią rekonwalescencji. Ciągłość skóry zostaje nienaruszona, podczas gdy na poziomie skóry właściwej i pod nią dochodzi do koagulacji tkanek, dającej efekt liftingu.

dermaArt-1024

UJĘDRNIANIE WIOTCZEJĄCEJ SKÓRY?

 

To już nie problem! Efekt liftingu i odmłodzenia rysów następuje po dwóch-trzech miesiącach od zabiegu i jest wynikiem regeneracji tkanek. Proces ten uruchamia się dzięki kontrolowanej punktowej koagulacji wywołanej przez HIFU2. Fibroblasty zostają pobudzone do tworzenia nowych włókien kolagenowych. Dlatego przez kolejne miesiące po zabiegu wzrasta napięcie i ujędrnienie skóry.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

W przeciwieństwie do laserów i innych technologii HIFU2 omija naskórek, aby dostarczyć energię na ściśle określoną głębokość. Fale przechodzą bezinwazyjnie przez wierzchnie warstwy i skupiają się punktowo dopiero wewnątrz skóry właściwej. Dochodzi do podgrzania tkanek do temperatury 65-75 stopni Celsjusza i punktowego obkurczenia włókien kolagenowych, które skracają się i dają pierwszy, natychmiastowy efekt lekkiego liftingu na poziomie będącym fundamentem skóry.

 

DLA KOGO JEST TEN ZABIEG?

W grupie pacjentek 40+ i 50+ pojawia się i nasila problem wiotczenia tkanek, nieuchronny nawet przy optymalnej wadze i zdrowym trybie życia. Nawet osoby szczupłe, aktywnie uprawiające sport, stosujące zdrową dietę i specjalistyczną pielęgnację z wiekiem zauważają utratę jędrności w miejscach, takich jak owal twarzy, szyja, ramiona, wewnętrzna strona ud, brzuch czy pośladki.

 

CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ?

Lifting HIFU2 napina skórę i zmniejsza jej wiotkość w sposób bezinwazyjny. Doskonały w miejscach, w których żadne inne zabiegi nie mogą zadziałać tak skutecznie. Zabieg w zależności od wybranej partii twarzy lub ciała trwa od około 0,5h do 1h i co najważniejsze można wykonywać go przez cały rok.

 

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONYWAĆ ZABIEG?

Zabieg jest na tyle skuteczny, że nie wymaga stosowania serii. Efekty utrzymują się przez ok. 2 lata. Przy problemie dużego zwiotczenia zalecamy powtórny zabieg nie wcześniej niż po 3 miesiącach.

 

 

BTL HIPRO i BTL HIPRO-S to system wyposażony w zestaw specjalnych aplikatorów do ciała, które umożliwiają ogniskowanie wiązki ultradźwiękowej na głębokości od 8 mm do 13 mm, gwarantując efektywną lipolizę miejscowych złogów podskórnej tkanki tłuszczowej.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Lifting i odmłodzenie skóry

Likwidacja wiotczenia podbródka

Poprawa owalu, likwidacja opadających policzków (tzw „chomików”)

Zarysowanie linii żuchwy

Lifting opadających brwi

Lifting czoła, wygładzenie zmarszczek na czole

Wygładzenie zmarszczek wokół ust („zmarszczki palacza”)

Niwelowanie bruzd nosowo-wargowych

Odmłodzenie wiotczejącej skóry szyi  i dekoltu

Poprawa napięcia skóry: ramion, brzucha, pośladków, ud, kolan

Zagęszczenie i ujędrnienie skóry po utracie dużej masy ciała, także po ciąży

Profilaktyka utraty wiotkości skóry po 25 roku życia

 

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

Ciąża i okres karmienia piersią

Stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu

Choroba nowotworowa

Aktywna opryszczka w miejscu zabiegu

Cukrzyca

Infekcje skórne

Poważne oparzenia słoneczne

Aktywny trądzik

Przerwana ciągłość naskórka

Schorzenia zaburzające proces gojenia się ran

Wypełniacze i botox

Epilepsja

Niezdiagnozowane zmiany skórne