JEDYNA SKUTECZNA METODA NA POPRAWĘ EREKCJI

P-shot jest to zabieg mający na celu wzmożenie erekcji oraz leczenie przedwczesnego wytrysku, a także znaczną rewitalizację prącia. Mężczyźni, którzy mają problem ze wzwodem, wynikającym ze słabego ukrwienia penisa, odczuwają spadek satysfakcji seksualnej podczas współżycia. Słabe odczucia w trakcie odbywanego stosunku ma również partnerka. P-shot skutecznie poprawia jakość wzwodów oraz wygląd i stan prącia, co przekłada się na satysfakcjonujące doznania seksualne. Zalecany jest przede wszystkim mężczyznom mającym problem ze wzwodem, którego przyczyną jest słabe ukrwienie penisa.

JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Zabieg rozpoczyna podanie znieczulenia miejscowego. Następnie od pacjenta pobierana jest krew, która podlega odpowiedniemu przygotowaniu- odfiltrowaniu w specjalistycznej wirówce, która oddziela poszczególne jej elementy. Główny etap zabiegu to iniekcja pozyskanego osocza lub fibryny bogatopłytkowej (bądź też jednego i drugiego) do tych tkanek miękkich w okolicach główki penisa, które wymagają regeneracji. Osocze pozyskiwane jest jedynie w postaci płynnej i odpowiada ono za przebudowę istniejącej tkanki, zaś fibrynę zarówno w postaci płynnej, jak i stałej a jej zadaniem jest rewitalizacja oraz uzupełnienie ubytków tkankowych. Zawarte w osoczu oraz fibrynie i podane głęboko komórki macierzyste zwiększają elastyczność oraz napięcie naczyń krwionośnych penisa, dzięki czemu członek jest twardszy a wzwód pełniejszy. Cały zabieg trwa około 60 minut.

CO PO ZABIEGU ? 

Bezpośrednio po zabiegu, w miejscach iniekcji, mogą pojawić się niewielkie zasinienia, jest to naturalna reakcja, która mija do kilku godzin po zabiegu. Pierwsze efekty widoczne są po upływie 2-3 tygodni od zabiegu. W celu uzyskania pełnej satysfakcji zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.

 

PRZECIWWSKAZANIA : 

  • choroba nowotworowa,

  • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry,

  • infekcje w miejscu zabiegowym,

  • opryszczka,

  • przyjmowanie niektórych leków,

  • przebyty zabieg usunięcia prostaty, pęcherza moczowego lub jelita grubego.

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!