MAKIJAŻ PERMANENTNY - LONG TIME LINER

Makijaż trwały dostępny jest od dawna, jednak źle wykonany często bardziej szpeci niż upiększa. W 1992 roku w Niemczech powstała nowa, udoskonalona metoda implantacji pigmentów – Long Time Liner Conture Make-up.
Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny.

Urządzenie

Aparat Conture Liner Duo to efekt 20letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego. Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej. Aparat jest niezwykle cichy i precyzyjny. Zapewnia bezpieczną pracę i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Igły

W metodzie Long-Time-Liner pracuje się za pomocą tylko jednej igły, dzięki czemu wykonywany makijaż jest dokładny, linia jest bardzo cienka i ostra, a ostateczny efekt jest perfekcyjny.

Barwniki

Obecne pigmenty marki Long-Time-Liner to efekt wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z branży kosmetycznej. Produkowane są w sterylnych warunkach, w siedzibie firmy w Monachium. Są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Pigmenty są pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu), nie zawieraja metali ciężkich ani gliceryny. Są sterylne, antybakteryjne.
Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń.

Nagrody

Marka Long-Time-Liner od początku istnienia zdobywa najważniejsze nagrody w kategorii makijaż permanentny oraz zabiegi i produkty upiększające. Uznaje się ją obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną na świecie.