MASAŻ Z UŻYCIEM PEELINGU

 

 

Działa relaksująco, leczniczo i terapeutycznie. Jest to peeling skóry w połączeniu z masażem całego ciała. Masaż relaksacyjny z peelingiem charakteryzuje się dużą płynnością ruchu i polega na delikatnym usunięciu obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry za pomocą specjalnych preparatów zawierających drobinki ścierające.

Masaż głęboko relaksuje i przywraca witalność ciału, a peeling przyspiesza proces odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten ujędrnia i uelastycznia skórę. Dzięki masażowi następuje znaczna poprawa mikrokrążenia krwi.
Skóra Twojego ciała po zabiegu jest pobudzona do wytwarzania nowych komórek. Zabieg przygotowuje ją do pełniejszego wchłaniania substancji odżywczych zawartych w naturalnych olejkach. Ten rodzaj masażu pomaga zlikwidować cellulit, odżywić skórę i przywrócić jej blask.
Masaż relaksacyjny w połączeniu z peelingiem jest niezwykle odprężający. 
 
Masaż relaksacyjny jest naturalną metodą rozładowania stresu.
Systematycznie go powtarzając zyskamy młodą, jędrną i elastyczną skórę, pełną energii. Technika ta zapobiega wrastaniu włosków po depilacji. Dzięki peelingowi skóra jest przygotowana na wchłanianie odżywczych kosmetyków.
 
Zalety masażu relaksacyjnego z peelingiem 
Zaletą masażu jest pobudzenie mięśni i układu krążenia, rozluźnienie całego ciała, odprężenie, regeneracja skóry, relaks, eliminacja stresu, likwidacja napięcia fizycznego i psychicznego, wyciszenie, poprawa nastroju, łagodzenie bólu, zrównoważenie ciała i umysłu, pobudzenie metabolizmu. Zaletą peelingu jest regeneracja naskórka, wygładzenie i oczyszczenie skóry, zwiększenie wchłaniania przez skórę wartości odżywczych, redukcja cellulitu, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie problemu wrastania włosków po depilacji, zmniejszenie ryzyka powstawania zaskórników.
 
Przeciwskazania do wykonania zabiegu
Zmiany dermatologiczne, przerwanie ciągłości skóry, wysoka temperatura ciała, czas menstruacji, zapalenie żył, duże żylaki i tętniaki, krwotoki i tendencje do ich występowania, ostre i podostre stany zapalne, wczesne okresy po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, świeże zakrzepy, niewyrównane wady serca,zaawansowana choroba nadciśnieniowa.
error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!