OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE


Zastosowanie substancji w obrębie twarzy, szyi lub dekoltu pozwoli na to, aby skóra z powrotem zyskała dawną elastyczność. Tym sposobem wyeliminujemy także niechciane przebarwienia, znacznie spłycimy zmarszczki, pozbędziemy się blizn, a także fałd pojawiających się na skórze. Jeżeli osoczem bogatopłytkowym podziałamy na skórę głowy, wówczas możemy liczyć na to, że zdecydowanie opóźnimy procesy łysienia.

CO TO JEST OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE ?


PRP (Platelet Rich Plasma), czyli osocze bogatopłytkowe to substancja autologiczna pozyskiwana z krwi pacjenta bogata w czynniki wzrostu, które zapoczątkowują naturalne procesy regeneracji i odbudowy skóry. Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest bezpośrednio przed zabiegiem. Zabieg polega na pobraniu 20 ml krwi do probówek próżniowych. Krew poddaje się wirowaniu, aby uzyskać oddzielenie osocza od erytrocytów. Uzyskane osocze bogato płytkowe podaje się techniką intradermoterapii po wcześniejszym miejscowym znieczuleniu pola zabiegowego.

 

JAK DZIAŁA OSOCZE ?


Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego pobudza procesy regeneracji i odbudowy tkanek oraz, wpływa na odbudowę kolagenu. Przyspiesza również tworzenie nowych naczyń krwionośnych.

 

 

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ TEN ZABIEG ?

Zabieg osoczem bogatopłytkowym jest dla nas w pełni bezpieczny i możemy działać nim na różnych obszarach. Uzyskana substancja zawiera znaczne stężenie płytek krwi, które wywierają ogromny wpływ na procesy regeneracji. Stymuluje komórki, aby wytwarzały nowy kolagen, który jest podstawowym czynnikiem zapewniającym witalność i napięcie naszej skóry. Można powiedzieć, że osocze bogatopłytkowe wręcz zmusza komórki w wybranej partii ciała do wzmożonej pracy, dlatego jego zastosowanie może przynieść tak pozytywne efekty.

 

WSKAZANIA:

  • foto i chromo starzenie,

  • redukcja zmarszczek,

  • korekcja blizn,

  • ujędrnienie skóry,

  • terapia łysienia – w tym łysienia androgenowego.

 

PRZECIWSKAZANIA :

  • choroby autoimmunologiczne,

  • nowotwory,

  • zaburzenia krzepnięcia krwi.

error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!