PLASMAGE - NIEINWAZYJNA PLASTYKA POWIEK

Plasmage to urządzenie medyczne wykorzystujące zjawisko plazmy. Stanowi ono najnowocześniejsze osiągnięcie w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości i zmian skórnych. Jest doskonałą alternatywą w leczeniu schorzeń, takich jak korekcja powiek (blefaroplastyka) bez użycia skalpela.

Działanie

Działanie plazmy polega na występowaniu zjawiska łuku elektrycznego. Jego skutkiem jest „odparowanie” zmian z powierzchni skóry. Czynnikiem aktywnym, wytwarzanym przez Plasmage, jest plazma – zjonizowana materia przypominająca gaz o bardzo wysokiej temperaturze. Urządzenie Plasmage emituje bardzo wąską wiązkę plazmy co pozwala na osiągnięcie niespotykanej dotąd precyzji wykonywanych zabiegów. Plazma działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez zbędnego oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki, i co szczególnie ważne, bez naruszania głębszych warstw skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • Nieinwazyjna plastyka powiek – blefaroplastyka (plastyka powiek górnych, plastyka powiek dolnych)
  • Likwidowanie zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
  • Likwidacja nadmiaru skóry przy uszach
  • Leczenie brodawek i innych zmian skórnych (kępki żółte, włókniaki)
  • Usuwanie drobnych zmian na skórze

 

 

Efekty:

Efekty zabiegu są widoczne od razu. Pod wspływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki. Odpadają one same i trwa to około 1 tygodnia. Ewentualne pozabiegowe zaczerwienienia należy chronić przed promieniowaniem słonecznym. Zabieg można po pewnym czasie powtórzyć, w większości przypadków jeden lub dwa zabiegi wystarczą, by usunąć nadmiar skóry.

 

Zrób komputerowe badanie skóry w naszej Klinice i stosuj tylko to, co jest najlepsze dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z recepcją w celu rezerwacji terminu wizyty.