PROCEANIS

Hyaluron Drink w formie płynnego suplementu składa się z czystego, wegańskiego kwasu hialuronowego nisko- oraz wysokocząsteczkowego powstałego w procesie biofermentacji roślinnej. Dzięki cennym składnikom odżywczym i bogatemu w witaminy ekstraktowi z grantu, zaczyna działanie tam, gdzie produkty kosmetyczne nie mają szansy dotrzeć: w głębi organizmu. 

Jego starannie dobrana kompozycja naturalnych składników, odżywia organizm sprzyjając zachowaniu pięknej skóry, dobrej kondycji włosów i paznokci. Płynna forma podania sprawia, że składniki mają najlepszą biodostępność, a więc są łatwiej przyswajalne w porównaniu z tabletkami i kapsułkami.

Hyaluron Drink działa od wewnątrz dla Twojego naturalnego piękna i dobrego samopoczucia, dając efekty widoczne na zewnątrz.

JAK DZIAŁAJĄ DRINKI Z KWASEM HIALURONOWYM ?

Kwas hialuronowy działa od wewnątrz naturalnie wiążąc cząsteczki wody w naszych tkankach dzięki czemu zapewnia nawilżenie skóry, jak i innych narządów. Liczne badania kliniczne udowadniają szerokie spektrum zastosowania kwasu hialuronowego i jego korzyści na skórę oraz stawy. Jak już zauważyliśmy, kwas hialuronowy nie występuje w pożywieniu, jego minimalne ilości możemy odnaleźć w mięsie, warzywach, słodkich ziemniakach czy soji, ale pojawia się poprzeczka w postaci przyswajania kwasu hialuronowego z pożywienia, która oscyluje na poziomie 13%. Na szczęście dzięki suplementacji jaka jest dostępna na wyciągniecie ręki możemy sięgnąć po sprawdzone, przebadane i skuteczne suplementy diety z kwasem hialuronowym. Co więcej w takim produkcie natkniemy się na inne wartościowe składniki odżywcze jak kolagen, witaminy i minerały.

 
ILE, JAK DŁUGO I JAKIE SKUTKI ?

To najczęstsze pytania jakie zadają klienci, ale również specjaliści, ponieważ wiedza ta nie jest jeszcze dobrze ugruntowana naukowo. W badaniach mierzy się wchłanialność, efekty oraz różne zmiany zachodzące w trakcie spożycia bazując na różnych dawkach w różnym czasie stosowania kwasu hialuronowego przez badanych. W przypadku Hyaluron Drink udostępniamy odpowiedzi w przypadku najczęściej zadawanych pytań odnośnie produktu FAQ. Generalnie producenci zalecają suplementację kwasu hialuronowego czy kolagenu w okresie do 3 miesięcy, aby uzyskać mierzalne i odczuwalne efekty, ale możemy odnaleźć badania w których efekty zanotowano już ok. 4 tygodni suplementacji “Clinical trials of dietary hyaluronic acid on dry, rough, skin”. Następnie dla utrzymania efektów, podaż składiników co 2-3 dni. Na efekty może wpłynąć wiele innych czynników, dlatego zaleca się stosowanie probiotyków czy fosfolipidów, które jeszcze bardziej ułatwiają wchłanialność kwasu hialuronowego. Między innymi takimi czynnikiami mogą być: zwiększone picie wody oraz zdrowa dieta, które zdecydowanie przyspieszą efekty, a także pozwolą temu składnikowi zrobić dla nas więcej dobrego. 

Kwas hialuronowy jest genialnym nośnikiem substancji odżywczych do skóry dzięki czemu zdrowia dieta jest wskazana abyśmy mogli dostarczać wyłącznie zdrowe wartości do naszej skóry. Co więcej jak już wspominaliśmy kwas wiąże wodę w skórze i nie tylko, tak więc regularne picie wody w czasie suplementacji pozwoli nawilżyć i poprawić wiele funkcji zachodzących w skórze dzięki odpowiedniemu nawodnieniu i związaniu wody w macierzy zewnątrzkomórkowej ( skórze właściwej ). Podsumowując efekty jakie możemy dostrzec, które wynikają z zapewnień samego producenta jak i badań klinicznych to przede wszystkim wygładzenie zmarszczek, poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci oraz stawów. 

 

W organizmach żywych duże cząsteczki HA znajdują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz komórki. Taka forma ma działanie przeciwzapalne i hamuje obumieranie komórek. Mogłoby się wydawać, że właśnie ten rodzaj cząsteczki jest najlepszy podczas suplementacji. Niestety, jego przyswajalność jednak jest dość niska. Forma małocząsteczkowa natomiast zdaje się być lepiej przyswajalna, ale może być przyczyną stanów zapalnych, a ponadto może ona współzawodniczyć z formą wielkocząsteczkową obecną w organizmie o receptory komórkowe i zaburzać rozwój tkanek. Nasz organizm składa się z obydwu cząsteczek, warto więc zatem dostarczać obydwu cząsteczek. Wybierając pochodzenie kwasu hialuronowego starajmy się wybierać pochodzenie roślinne tego składnika. Z wielu doniesień wynika, że kwas hialuronowy odzwierzęcy może wywołać lub sprzyjać stanom zapalnym, również ze względów etycznych starajmy się sięgać po to co jesteśmy w stanie pozyskać z roślin.

 
PROCEANIS Hyaluron Drink zawiera wegański, nisko – i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy pozyskiwany w procesie fermentacji skrobi kukurydzianej. 
Dzięki dodatkowej zawartości składników odżywczych takich jak Biotyna, Niacyna, Cynk Witamina A, C czy B2 wspiera regenerację i odnowę skóry, włosów i paznokci od wewnątrz, docierając tam gdzie inne produkty nie mogą – w głąb organizmu.
error: Zabezpieczenie przed kopiowaniem !!